НАША КОМПАНІЯ

           «ТОРГОВИЙ ДІМ «НОСТРУМ» — доволі молода, але досить амбітна і високопрофесійна команда, яка стрімко займає свої позиції серед постачальників добрив, насіння та засобів захисту рослин.

Пріоритетним аспектом нашої команди є постачання якісної перевіреної агропродукції, тому при виборі виробників, брендів і торгових марок в першу чергу нас цікавить питання якості, оскільки дуже цінуємо довіру наших клієнтів і вже завойовану репутацію.

ТД «НОСТРУМ» пропонує аграріям продукцію відомих світових виробників: AlfaSmartAgro, Syngenta, Basf, Bayer, Euralis, Мінераліс Україна, НЕРТУС, ASP та багато інших.

ТД «НОСТРУМ» це: забезпечення агровиробників посівним матеріалом високої якості вітчизняної та закордонної селекції, українськими екологічно чистими мікродобривами, засобами захисту рослин від провідних світових виробників.

Ми пропонуємо не тільки продаж посівних матеріалів, засобів захисту та мікродобрив, а також професійний науковий супровід, оскільки в нашій команді працюють кваліфіковані агрономи, фізіологи рослин, ботаніки, біотехнологи та біохіміки. Ми із задоволенням надамо нашим клієнтам технологічну та агрономічну консультацію, а також допоможемо вирішити питання в сфері біохімії та фізіології сільськогосподарських рослин. В компанії на даний час вже працює понад 20 співробітників, які представляють її у різних регіонах України.

Розуміючи що справи красномовніші за слова, ми керуємося наступними цінностями.

  • Якість продукції понад усе;

  • Аналізуємо, обговорюємо, приймаємо рішення і видаємо високий результат;

  • Поважаємо і дослуховуємося до кожної думки;

  • Цінуємо і поважаємо кожного замовника і постійно пам’ятаємо що взаємовигідна співпраця та партнерські стосунки не можливі без довіри, поваги і підтримки. За час роботи компанії на агроринку України ми опозіціонували себе надійним, стабільним, порядним, серйозним діловим партнером.

Працюючи з ТД «НОСТРУМ» Ви отримуєте:

  • Широкий асортимент якісного насіння сільськогосподарських культур української та закордонної селекції;

  • Широкий спектр високоякісних засобів захисту рослин, які допоможуть забезпечити комплексний захист будь-якої сільськогосподарської культури;

  • Асортимент сучасних мікродобрив європейської якості від вітчизняного виробника, гнучку систему знижок;

  • Гарантію та доставку товару по всій території України;

  • Консультації та супровід на всіх етапах від дипломованих спеціалістів;

  • Довгострокові взаємовигідні партнерські відносини.

Як ми бачимо наше майбутнє:

Стратегія розвитку “НОСТРУМ” спрямована на вихід компанії на передові позиції в аграрному ринку України. Тому головний пріоритет нашої молодої команди є її поступове розширення, для чого ми вже відкрили 7 філіалів та плануємо відкриття регіональних представництв по всій території України, а також додаткового залучання кваліфікованого персоналу до нашої команди. Поряд з цим ми укріплюємо наші ділові відносини з компаніями, які є лідерами в Україні з виробництва якісного насіння, засобів захисту рослин і мікродобрив, що дасть нам можливість ще більше інтегруватись в аграрний ринок України. При цьому, визначальним фактором для розвитку нашої компанії є, насамперед, довіра і позитивні відгуки від наших клієнтів.

 

1715716Mineralis-Ukraina1065429