Добриво Мікро-Мінераліс для зернових

25.07.2018 София Статті

Мікро-Мінераліс (Зернові) являє собою комплексне міндобриво, яке найліпшим чином впливає на ріст та розвиток зернових культур за рахунок наявності в його складі в легкодоступній формі необхідних макро- та мікроелементів. Має вид рідкої речовини, виготовленої за новітніми нанотехнологіями.

Переваги

  • застосування новітніх технологій при виробництві Мікро-Мінераліс (Зернові) сприяє активності макро- та мікроелементів, що в свою чергу впливає на прискорення ферментних реакцій, пожвавлення обміну речовин, біо- та фотосинтез, а також покращення інтенсивності дихання рослин;

  • завдяки легкому електричному заряду активних частинок металів відбувається надійне їх прилипання до поверхні рослин з подальшим швидким проникненням в клітини;

  • в результаті позакореневої обробки комплексним міндобривом Мікро-Мінераліс (Зернові) підвищуються зимостійкість та морозостійкість зернових культур, відбувається стимуляція їх розвитку та росту, посилюється резистентність та стійкість до стресу, збільшується урожайність та зростає рівень якості отриманої продукції.

Застосування

Необхідність в позакореневому підживленні комплексом Мікро-Мінераліс (Зернові) виникає ще до того, як проявляться симптоми дефіциту тих чи інших мінеральних речовин. Ця процедура також має сенс під час критичних фаз розвитку зернових культур, адже саме в ці періоди (фази кущення, виходу в трубку та початковий етап молочної стиглості зерен) нехватка елементів живлення приводить до суттєвих втрат врожаю та сприяє погіршенню показників його якості. Обробку належить проводити по відношенню до таких культур, як пшениця, жито, ячмінь, овес та інші.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *