Засоби захисту рослин від ТД НОСТРУМ

25.07.2018 София Статті

Nostrum_1Засоби захисту рослин являють собою доволі велику групу хімічних речовин, основною метою застосування яких є підвищення врожайності культур та недопущення псування врожаю різноманітними шкідниками. Таким чином, придбання та правильне використання ЗЗР сприяє розвитку рослинництва та підвищенню економічної ефективності роботи аграріїв.

Для більш чіткого розуміння які саме хімічні речовини відносяться до категорії засобів захисту рослин, необхідно детально розібрати основні об’єкти, на які спрямовується їх дія. Це дозволить купити засоби захисту рослин саме ті, що потрібні у вашому господарстві.

Таким чином, в залежності від того, на яких шкідників спрямована дія конкретного продукту ЗЗР класифікують на:

1. Інсектицидної дії. Вони спеціально розроблені для негативного впливу на комах, що здатні суттєво знизити або навіть повністю знищити врожай. Інсектициди переважно являють собою певні розчини, емульсії або спреї. Правильне застосування таких препаратів здатне знищити не тільки комах, а й їхні яйця та личинки. Деякі інсектициди мають акарицидну дію, тобто здатні забезпечити захист культур і від кліщів.

2. Фунгіцидної дії. Ці препарати спрямовані на ліквідацію або пригнічення розвитку грибкових інфекцій рослин. Фунгіциди здатні чинити вплив як на саму грибницю, так і на її спори. До цієї категорії також відносяться протруйники, що здатні знезаражувати насіння культурних рослин та грунт, у який вони висаджуються.

3. Родентицидної дії. Використання цієї групи речовин дозволить попередити псування рослин та насіння щурами, мишами та іншими гризунами. Родентициди можуть мати вигляд розчину, пасти, брикетів та порошку.

4. Гербіцидної дії. Це велика група речовин, дія яких спрямована на знищення або недопущення активного розвитку небажаних рослин. Гербіциди можуть мати вибіркову або загальну дію. Десиканти представляють собою вид гербіцидів, які розпилюються на культурні рослини за певний час до збору. Ці препарати висушують їх і, тим самим, полегшують збір та подальшу обробку.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *