Мікродобрива

25.07.2018 София Статті

ТД «Нострум» — молода українська компанія з продажу ресурсів для рослинництва: добрив, посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Головним пріоритетом діяльності цього торгового дому є реалізація високоякісної продукції знаних світових брендів, товарів ведучих вітчизняних виробників та власної продукції. Пропонуючи окрім перевіреного сертифікованого асортименту ще й науковий супровід від кваліфікованих фахівців у галузі агрономії, біохімії, біотехнології, торговий дім «Нострум» створив собі репутацію стабільно-надійного ділового партнера.

«Портфель» пропозицій «Нострума» сегментовий за рівнем фінансової спроможності клієнта. Але увесь асортимент (недорогі товари, середня цінова категорія, продукція визнаних світових брендів) відзначається безсумнівною якістю. Серед запропонованих торговим домом асортиментних позицій слід відокремити наступні:

1. БІОПРЕПАРАТИ містять агентів біологічної природи (корисні віруси, гриби-антагоністи, бактерії) для протидії шкідникам і хворобам рослин. Їх розробка і виготовлення відповідають актуальним вимогам сьогодення по захисту рослинництва.

2. МІКРОДОБРИВА містять необхідні мікроелементи в невеликих (достатніх для живлення) кількостях.

3. ОРГАНІЧНІ СТИМУЛЯТОРИ наноактиватори. Це рідке мікродобриво, що складає собою цілий комплекс життєво-необхідних біогенних металів у вигляді нанокарбоксилатів. Головна дія – регуляція росту рослин у період передпосівної обробки насіння та обприскування у період вегетації.

4. ПРИЛИПАЧІТА СКЛЕЮВАЧІ вкрай необхідні допоміжні препарати.

Прилипач не дає краплі препарату (яким проводять обприскування) скочуватись з листя, приклеюючи її до поверхні рослини і змінюючи поверхневий натяг крапель (так звані адьюванти). В результаті застосування прилипачів рідина рівномірно покриває поверхню рослини.

Склеювач запобігає розтріскуванню зернобобових культур та є комплексно-полімерним препаратом.

Придбати названі препарати і мікродобрива (Київ та регіони) можна зателефонувавши за контактними телефонами компанії.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *