Оптимум від «Ноструму»

25.07.2018 София Статті

Оптимум від «Ноструму»

1Стрімко плине час. У динамічному сьогоденні агротехнологічні пріоритети змінюються подеколи зі швидкістю чи не найспритніших світових спринтерів. Однак агробізнес – це стаєрська дистанція. Тут нема місця фірмам-одноденкам, адже коли господарюєш у рідному краї, то ти в усіх перед очима. А краяни – найкращі екзаменатори для тебе. Якщо виявиш професійний хист, сумлінність і жагу до самовдосконалення, це наочно побачать усі. Інакше ризикуєш не лише втратити людську прихильність, а й позбутися віддяки матінки-землі.А це завдає непоправного болю. І річ не лише у матеріальних збитках.

Природньо, що на стаєрській агробізнесовій дистанції слід обирати кваліфікованих попутників. Компанія «Нострум», попри молодий вік (лише кілька років), встигла зажити доброї слави на ринку. Що уможливило це?

Складових успіху кілька. По-перше, це ретельний добір партнерів. Відтак і сільгоспвиробникові пропонуються лише найкращі продукти. По-друге, неабияка фахова підготовка працівників. По-третє, щире прагнення побачити врожайні звитяги своїх клієнтів. Проте є ще один чинник гараздів на ринку. Це – абсолютне усвідомлення своєї соціальної ролі у непростих українських реаліях.

Докладніше про це розповіла засновник Торгового дому «Нострум» Наталія Кириченко.

«Перед стартом цьогорічного агросезону ми провели кілька семінарів – у Старобільську Луганської, Ізюмі Харківської області (там зібралося понад 200 аграріїв), а також у Києві, Миколаєві та Полтаві. Я особисто відвідала всі заходи.

Налагодити людські контакти напрочуд важливо, – підкреслила пані Наталія.

Nostrum– Заходи спричинили неабиякий інтерес у чималої кількості фермерів, директорів господарств, агрономів. На цих семінарах вони дістали відповіді на запитання: як із мінімальними витрата- ми одержати пристойний урожай? що вносити перед сівбою? чи варто вкладати чималенькі кошти в різні види добрив?

Той, хто, заробивши перші великі гроші, спочине на лаврах, приречений на невдачу. Лише повсякчасний науковий пошук дасть змогу знаходити відповіді на безліч нових і нових агротехнологічних запитань. Ми заклали чимало експериментів на полях різних господарств на різних культурах.

Наші фахівці творчо підходять до роботи, експериментують із різноманітними баковими сумішами. Діставши результати дослідів, ми маємо змогу рекомендувати сільгоспвиробникам той чи інший агротехнологічний шлях. Практики бачать на власні очі експериментальні поля, спілкуються з нашими фахівцями та роблять висновки. Й належно оцінюють професіоналізм наших працівників. Консультуємо, радимо, допомагаємо, абсолютно безкоштовно робимо аналіз ґрунту, листкову діагностику для наших клієнтів. Відтак стає зрозумілим, що саме слід додати до врожайного рецепту, і ми даємо відповідні рекомендації.

Звісно, ТОВ ТД «Нострум» залишив програми лояльності для своїх клієнтів – кредитував і продовжує кредитувати, надає знижки. Проте є в нас і цікавіші акції. Із торішнього листопада ми пропонували клієнтам, щоб під час придбання посівного матеріалу з кожного мішка умовно 100 гривень надсилалося на допомогу дітлахам, які потребують лікування. Хочете знижку на таку саму суму – нема питань, але ж ви можете взяти участь у доброчинності. Можна переказати 50% своєї знижки, спробувати. За потреби надаємо клієнтам повний пакет документів щодо того, що кошти йдуть на шляхетну справу. Знаєте, завдяки цій програмі попит на пропоновану нами продукцію зріс приблизно на 20%.

Nostrum_1Чесно кажучи, я вражена чуйністю наших  співвітчизників. Дізнаючись про те, що певна дитина потребує допомоги, вони охоче йдуть назустріч, пропонують додаткову підтримку. І начебто жорсткі бізнесмени розкриваються з найкращого боку, виявляючи справжні людські якості. Подібні програми стають уже нормою для нашої компанії. Переконана: що більше ти віддаєш людям, то більше тобі повернеться!»

Посівний матеріал (вітчизняна і зарубіжна селекція), засоби захисту рослин для будь-якої сільгоспкультури провідних світових виробників, сучасні екологічно чисті мікродобрива європейської якості від вітчизняного виробника, що становлять пропозиційний портфель ТОВ ТД «Нострум», вже допомогли силі-силенній вітчизняних аграріїв примножити врожайні здобутки. Невигубне прагнення нашого народу до агровдосконалення змушує його до повсякчасного пошуку ідеальних технологічних комбінацій (який гербіцид у поєднанні з яким мікроелементом і в яких пропорціях дасть оптимальний результат – те ще гамлетівське питання для аграрія), адже лише нероби зупиняються у розвитку.

Використайте досвід і фаховість «нострумівців», і врожайні звитяги вас не оминуть! Знайдіть свій оптимум від «Ноструму»!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *