Технологічні струмки «Ноструму»

25.07.2018 София Статті

NostrumМій добрий товариш дав мені свою візитівку. На ній була вказана посада – «менеджер із питань контролю якості». На моє запитання, чим, власне, ти займаєшся, приятель відповів: «Я свого роду остання інстанція, від якої залежить надання якісної послуги нашим партнерам»

Достеменно не знаю, чи є такі посадовці в компаніях, що працюють на аграрному ринку.  Проте, спілкуючись на виставці  «Зернові технології»  у столиці з представниками товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім «Нострум», спіймав себе на думці, що буквально кожен із них є тією самою останньою інстанцією, яка забезпечує постачання  якісного посівного матеріалу, засобів захисту рослин, екологічно чистих вітчизняних мікродобрив, органічних стимуляторів, прилипачів і склеювачів, органічних препаратів (що сприяють росту і розвитку кореневої системи та вегетативних органів рослин, мають ріст регулювальні властивості, є чудовими антистресантами) українським аграріям, а також відповідає за врожайні здобутки партнерів. Хай би які кваліфіковані фахівці працювали у вітчизняних агрофірмах, однак раз по раз і в них виникає потреба проконсультуватися, дістати агропідтримку. Чималий пласт агротехнологічних знань фахівців «Ноструму» й добра професійна слава, набута не лише на вітчизняному агроринку, а навіть й у країнах ЄС, дає їм змогу надавати клієнтам кваліфікований агрономічний супровід. В Європі давно практикують поглиблену агропідтримку. Чом би цим не опікуватися й нам!

Nostrum_1Вправні агрономи, ботаніки, фахівці з фізіології рослин, біотехнологи, біохіміки, які мають наукові ступені й неабиякий досвід роботи в провідних компаніях щодо створення навіть формул діючих речовин, забезпечать вам підтримку на всіх стадіях вирощування сільгоспкультур від сівби до збирання. А по закінченні сезону завдяки плідній співпраці з ними ви підрахуєте свої врожайні дивіденди. Впевнений, не прогадаєте, адже підрахувати буде що!

Скільки років твердять із високих трибун про доконечну потребу в налагодженні вітчизняного виробництва ефективних засобів захисту рослин! Країна чорноземів, працьовитих і стійких проти випробувань погодної і фінансової долі аграріїв і без такого виробництва! Чи не абсурд це?

Схоже, що в цьому надважливому питанні крига, зрештою, скресла. «Наразі ми придивляємося до виробничого майданчика із виготовлення вітчизняних засобів захисту рослин, – підкреслює директор ТОВ ТД «Нострум» Наталія Кириченко.  У нашому штаті вже працює низка фахівців-хіміків, які ретельно перевірятимуть якість вироблених препаратів, щоб наш покупець дістав змогу одержати висококласний продукт. Незабаром запустимо цей проект. Ми прагнемо через якийсь час вийти на ринок уже як виробники. Пріоритетом для нас буде якість, адже, ніде правди діти, саме невисока якість вітчизняної продукції і недбайливе ставлення до клієнтів часто-густо стають на заваді просуванню продуктів на ринок. Ми убезпечимося від цих вад і запропонуємо сільгоспвиробникам якісні засоби одержання врожаю! До того ж, звісно, ми й не відмовляємося від нашого традиційного напряму – дистрибуції, постачання агротехнологічних елементів. У нас – перевірені постачальники, знані світові та вітчизняні виробники. Наші вимоги до партнерів прості: продукти високої якості й порядність, чесність у стосунках.

Попервах маємо справу з невеликими обсягами. Вони наочно свідчать про сумлінність у взаєморозрахунках. Надалі, якщо продукція має попит, обсяги збільшуються. Як придбати продукцію в нас? Ми ефективно співпрацюємо з фінансовими інститутами, задіюємо різні механізми: кредитування, авалювання векселів, лізинг. Власне, частіше отримуємо 100% передоплату, що свідчить і про вправну роботу наших менеджерів, і про успішність наших клієнтів, і про доступність наших цін. Ми розвиваємося, зміцнюється наш кадровий склад, у нас є стала основа, набрали у регіональні філії чимало кваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи в регіонах, досконало знають клієнтську базу, мають добрі людські стосунки з аграрія- ми. Ця мережа розбудовується, і ми стаємо дедалі ближчими до клієнтів. Ми можемо оперативно доставити продукцію до будь- якого, навіть найвіддаленішого куточку України. Ми постачаємо чимало продукції й у прифронтові регіони. Там наші продажі навіть збільшилися, адже війна війною, а врожай треба вирощувати, технологій додержуватися.

Розраховуються клієнти з тих регіонів вчасно й у повному обсязі. Відтак мають потрібні технологічні складові. Зізнаюся, що я не надто хотіла кредитувати аграріїв із тих областей.

Проте розрахунки прийшли день у день! За це їм окрема подяка. У тих регіонах ми проводили великі семінари- тренінги, на яких збиралося близько двох сотень фахівців господарств. Направду кажучи, ми й не сподівалися на такий аншлаг! Там прагнуть збирати врожаї, купують якісні продукти, сучасну техніку. Назагал географія наших семінарів і днів поля широка: це – не лише східні регіони, а й Київщина, Кіровоградщина, Полтавщина тощо. У наших планах – участь практично в усіх спеціалізованих виставках в Україні, а також організація днів поля в різ- них регіонах, щоб продемонструвати можливості посівного матеріалу і засобів захисту рослин.

Імовірна організація спільних днів поля з виробника- ми сільгосптехніки. Ті, хто вирощують соняшник, кукурудзу, сою чи ріпак, дістануть у нас усе потрібне для зростання врожайності цих культур. Технологія, поставлена нами, дає змогу здобути результат.

Звісно, нині актуальною є проблема підробок. Спритні ділки їздять по господарствах, пропонують начебто відомий продукт за вкрай привабливою ціною. Прошу аграріїв не вестися на такі провокації. За дешевиною під славнозвісним брендом зазвичай ховається абищо. Ви нагодуєте шахраїв і водно час не одержите врожаю, а в найгіршому разі можете завдати шкоди своїй землі. Ціна помилки може бути задорогою! Бували випадки, коли наші менеджери виявляли підроблені продукти й допомагали сільгоспвиробникам не втрапити в халепу. Утім, не бізнесом єдиним ми живемо. Продовжуємо займатися благодійністю, допомагаємо дітлахам, які цього потребують: дитячим будинкам, дітям переселенців із зони АТО. Маю сказати, що цей напрям нашої роботи дістає позитивний відгук у клієнтів! Вони охоче підтримують наші акції.

Nostrum_2Агросезон 2017 стартував. Щиро зичу читачам журналу «Зерно» якнайбільше якісних урожаїв! Валу в нас вдосталь. Кількадесят мільйонів тонн зернових маємо, раз по раз оновлюючи врожайні рекорди. Це добре, але слід дивитися далі.

Наразі саме якість виходитиме на перший план. А буде якісний урожай, будуть гроші, й перспективи розвитку, й нагодована країна. Зичу вам вчасних дощів, нехай оминають Вас градобої і посухи, а також різноманітні шкідники й бур’янова навала! А найголовніше – хай буде мирне небо над головою і здоров’я, яке ой як знадобиться в нелегкій, але шляхетній справі розбудови вітчизняного агросектора»

«Нострум» – компанія молода. На ринку працює лише кілька років. Утім, за цей невеличкий проміжок часу вона зробила головне – здобула довіру українських сільгоспвиробників. Однак амбіції компанії сягають більшого. Якщо у вашого господарства вони так само високі, то вам із «Нострумом» йти одним шляхом.

Повноводні ріки агроприбутків складаються із потужних агротехнологічних струмків. «Нострум» забезпечить ваше господарства цією життєдайністю. Відтак і чималенькі прибутки заструменять на ваших рахунках. Орієнтуйтеся на професіоналів!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *