Гібриди соняшнику компанії «Сингента» від ТД «Нострум»

22.10.2018 София Статті

Вирощування соняшнику в Україні увесь час інтенсифікується, тому, що ця культура є найприбутковішою в сільськогосподарському виробництві.

Завдяки науковим дослідженням з селекції, на ринку присутня величезна кількість гібридних сортів соняшнику. Вони мають високу якість, відмінні характеристики та строки вирощування, що дозволяють культивувати їх в різних кліматичних умовах. Достойні зразки можна зустріти як в старих, так і в нових селекціях.

Світові виробники постійно вдосконалюють гібрид соняшника, роблячи його, практично, невразливим.

Серед спеціалістів поширена наступна класифікація соняшнику:

Скоростиглі сорти, строк дозрівання яких складає лише 80 – 90 днів. Вони мають меншу врожайність та олійність, ніж рослини в приведених нижче групах.

Ранньостиглі – їх строк дозрівання складає 100 днів. Ця група має найвищу олійність – 55%. З одного гектару знімають 3 тони врожаю.

Середньостиглі сорти дозрівають, в середньому, за 110 – 115 днів. Вони виділяються найкращою врожайністю ( 4 тони з одного гектару), хорошими показниками олійності – 50 – 54%.

Серед світових виробників гібридів соняшника компанія «Сенгента» давно володіє популярністю на ринку сільськогосподарських культур. Завдяки багатому асортименту препаратів, потужній технологічній базі та великому науково-дослідному потенціалові компанія лідирує у світовому агробізнесі. Вкладаючи великі інвестиції у новітні технології, працівники компанії прагнуть втілити загальну ціль: розвиток потенціалу рослин.

Сенгента провадить курс на довгостроковий розвиток, розроблюючи новаторські рішення для конкретних сільськогосподарських культур та регіонів.

Особливим попитом користуються наступні сорти соняшників Сингента:

Алькантара – відноситься до екстенсивного типу, середнього строку дозрівання. Вирощується як на класично оброблених ґрунтах, так і необроблених. Має високу олійність насіння – до 49%. Гібрид Алькантара відмінно підходить для південних територій України, умов південного степу. Показує високу врожайність в засушливих зонах вирощування, стійкий до більшості захворювань.

НК Рокі – відноситься до помірно – інтенсивного виду та має найвищу врожайність серед ранньостиглих сортів. Рослина відрізняється швидким ростом на початкових етапах, але при дощовій погоді період вегетації може затягнутися. Сорт стійкий до більшості розповсюджених захворювань соняшника.

Казіо. Особливістю даного гібриду є можливість вирощування на необроблених та неродючих ґрунтах. Вегетація настає в ранні строки. Цей соняшник відноситься до екстенсивного типу, стійкий до засухи та багатьох захворювань, окрім фомопсису.

В Україні придбати гібриди фірми «Сенгента» можна в торговому домі «Нострум». Для будь-якого регіону ТД Нострум реалізує гібрид соняшника, виведений і пристосований до конкретних умов.

На сайті компанії можна замовити насіння гібридів від українських та відомих закордонних виробників. Все насіння вирізняється 100%-ною схожістю, урожайністю, стабільністю та постійністю сорту, відмінними смаковими якостями та олійністю.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *