Скільки медалей виборола Україна на Олімпіаді 2022

Україна завершила Олімпіаду розділивши 25-26-те місця в медальному заліку завдяки срібній медалі фрістайліста Олександра Абраменка. У загальнокомандному заліку першими стали норвежці. Вони вибороли 16 золотих, 8 срібних та 13 бронзових нагород.20 лют. 2022 р.

Загалом медалі виграли спортсмени з 29 різних країн. Україна за підсумками виступів на Олімпіаді у Пекіні здобула лише одну нагороду. Її автором став фристайліст Олександр Абраменко, який став срібним призером у лижній акробатиці.

У американців 21 медаль, але тільки 5 з них найвищого ґатунку. Тож у збірної США в загальній таблиці лише шосте місце. Загалом у збірної України за чотири Зимові Юнацькі Олімпіади 5 нагород. Єдину золоту медаль у 2016 році здобула біатлоністка Христина Дмитренко у гонці переслідування.

Усього золоті медалі Олімпіад отримали 42 спортсмени (36 на літніх Олімпійських іграх і 6 на зимових).

Вікторія Онопрієнко (народилась 18 жовтня 2003 року, Київ) – українська гімнастка, чемпіонка Європи. Учасниця Олімпійських ігор в Токіо. Кандидат в майстри спорту України. Призер чемпіонату Європи в команді та Всесвітніх ігор у вправі зі стрічкою.

Олімпійські змагання, Олімпійські ігри (грец. Ολυμπιακοί αγώνες) — загальногрецькі урочистості змагання культового характеру на честь Зевса Олімпійського, відомі з 776 року до н. е., які відбувалися кожні 4 роки у місті Олімпія на березі річки Алфей на Пелопоннесі. 394 року н.

В неї три золоті та дві бронзові нагороди на Олімпіаді-2022. Друге місце за собою зберегла збірна Німеччини – 12 золотих, 10 срібних та 5 бронзових медалей.